שאלות נפוצות

מה מייחד את GO BIKE ISRAEL ?

הוקמה על ידי רוכבים עבור רוכבים ומשום כך אנו מבינים טוב מכל אחד אחר את הצרכים והרצונות של רוכבי אופני הרים באשר הם. המדיניות שלנו היא להיות קשובים לכל רוכב ורוכב ולאפשר לרוכבים לבחור מסלולים וחבילות המתאימים בדיוק לרמת הרכיבה שלהם, לנושאים השונים המעניינים אותם (ארכיולוגיה, טבע, תרבות, גאגולוגיה ועוד…) ולתפור לכל אחד את החופשה המתאימה ביותר לרצונותיו.

מדוע כדאי לרכוב דווקא בישראל?

אין כמו ישראל מתאימה לרוכבי אופני הרים. הארץ קטנה מבחינת המרחקים אך מגוונת ביותר בנופים שלה ועשירה מאד באטרקציות. מהצפון הירוק וההררי השופע נחלים דרך מרכז הארץ והחוף הישראלי המפורסם ועד לנגב – המדבר הדרומי, ובו נופי בראשית משגעים ומפגש מרתק עם אוכלוסייה בדואית שעדיין שומרת על מסורת המגורים באוהלים ומגדלת גמלים. ישראל משופעת אתרי תיירות היסטוריים מנהר הירדן, דרך העיר נצרת ועד לירושלים, העיר הקדושה לשלוש הדתות. בכל המרחבים הללו, שבילי אופניים וסינגלים המאפשרים רכיבה ברמות שונות. מעבר לחבילות המוצעות באתר שלנו אנו נשמח לתפור לכל אחד ואחת וכמובן לקבוצות, חופשת אופניים פרטית בהתאם לתחומי העניין, הזמן והאמצעים של כל רוכב או קבוצה.

מה היא העונה הטובה ביותר לרכיבה בישראל?

בישראל ניתן לרכוב כל השנה, אך ללא ספק היתרון הגדול ביותר של חופשת רכיבה בישראל הוא האפשרות לרכוב בחורף. בישראל יש מעט ימי גשם כך שכאשר באירופה או בארה"ב גשום, מושלג וקר אצלנו מזג האוויר אידיאלי לרכיבה והארץ כולה מלאה במרבדי פריחה בשלל צבעים. העונות הטובות ביותר לרכיבה שבהן אנו מציעים את הטיולים שלנו הן בחודשים אוקטובר עד מאי. הטמפרטורות הממוצעות בישראל בחורף נעות בין 10 ל- 15 אך יש ימים רבים שטופי שמש שבהן הטמפרטורה עולה מעל 20 מעלות. מלבד ימי גשם מועטים ניתן לרכוב כמעט כל הימים כמעט בכל המסלולים.

האם בטוח לרכוב בישראל?

תרבות הרכיבה באופני הרים בישראל קיבלה בשנים האחרונות תנופה אדירה. מאות ואלפי ק"מ של דרכי נוף נסללו והותאמו לרכיבת אופניים ושפע של סינגל טרקים נפרצו בכל הארץ מהצפון ועד הדרום. בעזרת המדריכים המנוסים שלנו, שכולם כמובן מיומנים ומוכשרים להדרכה (עם תעודות וביטוחים מתאימים), אנו נוביל אתכם לכל נקודות החן והדרכים שללא מדריך המכיר היטב את השטח תתקשו להגיע. המסלולים שלנו נמנעים כמעט לחלוטין מלעבור בכבישים (מלבד מעברים בודדים והכרחיים בלבד), וכל הטיולים שלנו מגובים ברכבי שטח ומכונאי אופניים מיומן שגם אם אינם מלווים את כל הטיולים, זמינים לקריאה תוך זמן קצר ביותר.

האם ניתן לשכור אופניים באיזו רמה?

מרבית הרוכבים שלנו באים עם האופניים הפרטיים שלהם. גם שאנו מטיילים מחוץ לישראל אנו מעדיפים על פי רוב לרכוב על האופניים אותם אנו מכירים מהיום יום ואליהם אנו רגילים. אולם , לרוכבים שאינם רוצים לשאת עמם את האופניים לחו"ל אנו מציעים לשכור אצלנו אופניים בשתי רמות: 1.אופניים עם בולם קדמי בלבד 24 מהלכים בעלות של 10 יורו ליום. 2.אופניים של 27 מהלכים דבל סספנשין בעלות של 15 יורו ליום. כל האופניים שאנו משכירים במצב מכני מעולה ותמיד יהיה זוג אופניים נוסף בהישג יד במקרה וחלה תקלה שלא ניתנת לתיקון בשטח.